Vedoucí oddělení elektroúdržby - ranní směna

Přeštice
Plný úvazek
Neurčeno
Máte předchozí zkušenost na seniorské pozici v údržbě? Ráda byste pracoval/la pouze na ranní směnu? Tak čtěte dále.
Pro jednu z našich výrobních společností hledáme novou posilu do oddělení údržby. Pokud máte zájem, pošlete nám svůj životopis.

POPIS POZICE
  • koordinace menšího týmu
  • vedení a delegování úkolů u svých podřízených pracovníků
  • plánování a organizace údržby
  • plánování elektroinstalací ve výrobě
  • zajištění plynulého chodu výrobních strojů ve výrobě
  • spolupráce s výrobním oddělením na inovacích
  • operativní řízení údržby dle plánu údržby
  • rozjezd nových projektů
  • ranní směna - pracovní doba 7:00 - 15:00

PROFIL KANDIDÁTA
  • SOÚ/ SŠ vzdělání elektro (vyhlášky 50-§7/8)
  • předchozí zkušenost s vedením lidí v údržbě

NABÍZÍME
  • 13. plat
  • příspěvek na dovolenou/penzijní nebo životní pojištění (16 000 Kč)
  • příplatky za vzniklé přesčasy
  • roční odměny za odsloužená léta ve firmě
  • příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • každoroční navyšování mezd
  • jazykové a rozvojové kurzy
  • výhodné mobilní tarify
  • práce pouze na ranní směnu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Markéta Šlechtová
Zavolat