40 000 - 45 000 Kč

Recepční wellness v hotelovém komplexu PECR

Pec pod Sněžkou
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
6.5.2024 (volné od)
Náplň práce:
" Obsluha na recepci Wellness Pecr a mini baru
" Poskytování informací potřebných k využití wellness služeb
" Vyřizování rezervací pro wellness a masáže
" Dodržování a uplatňování bezpečnostních a hygienických standardů v rámci wellness
" Administrativní práce v našem hotelovém systému Hoteltime, Libero a Vento
Co nabízíme:
" Práci v luxusním prostředí 4* hotelu Pecr Well
" Pečlivé zaučení
" Zajímavé platové ohodnocení včetně ročních prémií
" Práce na krátký a dlouhý týden bez nočních směn
" Využití personální stravy za zvýhodněné ceny
Co požadujeme:
" Příjemné a profesionální vystupování
" Komunikační dovednosti
" Organizační schopnosti a ochota učit se
" Pečlivý a zodpovědný přístup
" Pokročilá angličtina podmínkou, druhý jazyk němčina výhodou

Kontaktní osoba

Barbora Krejčířová, Sára Plačková