22 000 - 26 000 Kč

Prodavač/ka maso-uzeniny

Šlapanice, okres Brno-venkov
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigáda
Výuční list
1.5.2024 (volné od)
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Nástup možný ihned.

POŽADUJEME: příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkem, manuální zručnost a pečlivost. Zkušenosti v prodeji výhodou.

NÁPLŇ PRÁCE: aktivní prodej a prezentace zboží, kontrola kvality a česrstvosti, zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů.

NABÍZÍME: stabilní práci v české výrobní společnosti, náborový bonus 10 000 Kč, možnost práce na zkrácený úvazek, DPP nebo DPČ.

Pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení.

Zaměstnanecké vyhody: výkonnostní odměny, náborový bonus 10 000 Kč, stravenkový paušál, zaměstnanecká sleva na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubilea

Kontaktní osoba

Radka Mičanová