Dispečer/ka

Chrastava
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáte novou pracovní výzvu?
Máte zkušenosti na pozici dispečera/dispečerky?
Mám tu pro Vás zajímavou pracovní nabídku.

POPIS POZICE
  • koordinace řidičů a zajišťování dopravy
  • komunikace s jednotlivými řidiči
  • řešení případných problémů
  • zajišťování související denní operativy

PROFIL KANDIDÁTA
  • angličtina - na komunikativní úrovni, další jazyky vítány
  • předchozí zkušenosti na stejné pozici
  • spolehlivost, komunikativnost
  • ochota pracovat někdy i přesčas

NABÍZÍME
  • zajímavou nástupní mzdu
  • pružnou pracovní dobu
  • zázemí skvělého zaměstnavatele
  • podporující tým kolegů
  • smlouvu na dobu neurčitou

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?
Pošlete mi svůj životopis!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Kateřina Gold
Zavolat