Kontrolor kvality v Tachově

Tachov, okres Tachov
Zkrácený úvazek, Brigáda
Neurčeno
  • Nenáročná kontrola kvality (zraková, hmatová)
  • Oprava vad podle pracovních pokynů
  • Dokumentace výsledků podle platné normy kvality
  • Používání přenosné jednotky PDA k zaznamenávání údajů

POPIS POZICE
  • Zkušenosti v oblasti kvality, logistiky nebo výroby výhodou
  • Dobrý zrak nutností
  • Povinnost používání osobních ochranných prostředků (obuv, vesta,...)

PROFIL KANDIDÁTA
  • Dlouhodobou stabilní brigádu (dohoda o pracovní činnosti)
  • Nenáročnou manuální práci
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Plně hrazené ubytování v rodinném domě
  • Příspěvek na stravování 66 Kč/odprac.směnu
  • Třísměnný provoz

NABÍZÍME
V případě zájmu o tuto pozici, prosím, odpovězte přiložením Vašeho životopisu prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Lucie Melicharová