Obsluha CNC | Liberec

Liberec
Plný úvazek
Neurčeno
Máš zkušenosti s CNC stroji?
Nevadí ti práce na 12 hodinové směny?
Pak ti můžeme nabídnout zajímavou pracovní nabídku.

POPIS POZICE
  • seřízení stroje na základě vzorku,
  • příprava materiálu dle výkresové dokumentace,
  • příprava stroje a spuštění systému,
  • kontrola kvality,
  • lehká údržba stroje.

PROFIL KANDIDÁTA
  • SOU s vyučením,
  • min. 1 rok praxe na CNC stroji,
  • orientace ve výkresové dokumentaci,
  • aktivní přístup, spolehlivost a samostatnost.

NABÍZÍME
  • rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou,
  • nepřetržitý provoz, krátký/dlouhý týden (denní, noční směny),
  • stravenky ve výši 140 Kč,
  • příspěvek na dopravu i pro liberecké,
  • hrazenou Multisport kartu nebo peníze na Pluxee kartu,
  • přenosné permanentky na hokej, fotbal, ZOO,
  • rodinné benefity.

Zaujala tě nabídka?
Zvol možnost "odpovědět na pozici", pošli životopis, a já se budu těšit na spolupráci.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Zuzana Konopáčová
Zavolat