42 000 - 38 000 Kč

Logistik s angličtinou (pozice vhodná i pro šikovné absolventy)

Plzeň
Plný úvazek
Neurčeno
Pro mezinárodní společnost sídlící v blízkosti Plzně hledáme kandidáty na pozici logistika.
Pokud máte zkušenost z obdobné pozice a hledáte novou pracovní příležitost, neváhejte nám zaslat váš životopis.
Nástup možný ihned.

POPIS POZICE
  • Zajištění mezinárodní dopravy (letecká, námořní i silniční) dle zadaných požadavků
  • Příprava potřebných dokumentů pro expedici
  • Koordinace dopravních toků, kontrola dodaného zboží
  • Komunikace s dopravci, případné řešení nastalých problémů v dopravě

PROFIL KANDIDÁTA
  • Zkušenosti z obdobné pozice výhodou, nikoliv podmínkou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Důraz na detaily, týmový hráč

NABÍZÍME
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Zkrácená pracovní doba (37,5h/týdně)
  • Cafeterie
  • 13. mzda
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Náborový příspěvek

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Vlachová
Zavolat