Frézař (Plzeň)

Plzeň
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáme šikovného frézaře pro jednu strojírenskou firmu přímo v Plzni.
Pokud máš předchozí praxi a hledáš novou práci se zajímavými benefity, pošli nám životopis.

POPIS POZICE
  • obsluha frézy
  • seřízení stroje
  • výroba výpalků
  • samostatná práce dle výrobní dokumentace
  • vizuální kontrola vyrobených dílů

PROFIL KANDIDÁTA
  • předchozí praxe s obráběním (fréza) - systém Heidenhain
  • znalost a orientace výkresové dokumentace

NABÍZÍME
  • mzda 40 000 - 45 000 kč (dle zkušeností)
  • 13. plat
  • měsíční bonusy k výplatě
  • extra příplatky za odpolední a noční směny
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na ŽP a penzijní připojištění
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • dotované závodní stravování
  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • nástup přímo do kmene

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Markéta Šlechtová
Zavolat