170 000 - 130 000 Kč

Finančí Manažer - Rezidenční Development

Praha
Plný úvazek
Neurčeno
Přední zahraniční developer, který působí v oblasti rezidenčních nemovitostí, momentálně hledá Finančního Manažera se zkušenostmi přesně v této oblasti.

POPIS POZICE
  • Řízení portfolia aktiv, diverzifikace rizik
  • Manažování 2 účetních, dohled nad celým účetnictvím
  • Komunikace s investory a bankami
  • Řízení cash flow a budgetu
  • Reporting majiteli společnosti
  • Daily usage of English

PROFIL KANDIDÁTA
  • Alespoň 5 let zkušeností na vedoucí pozici ve financích ve společnosti, která staví rezidenční nemovitosti - nutnost
  • Zkušenosti s cash flow planningem, zakládání SVJ
  • Pokročilý anglický jazyk

NABÍZÍME
  • Manažerský balíček ve stabilní společnosti s nádhernými rezidenčními projekty
  • Moderní kanceláře uprostřed Prahy navržené na mieru

V případě zájmu neváhejte poslat aktualizovaný životopis, abych Vás mohl do výběrového procesu (v případě vhodnosti Vašeho profilu) zařadit.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tomáš Geist
Zavolat