30 000 - 24 000 Kč

Operátor výroby – získejte náborový příspěvek 40 000,-

Ústí nad Labem
Plný úvazek
Neurčeno
Přidejte se do týmu zavedené výrobní firmy v Ústí nad Labem a využijte jedinečné příležitosti jako zkušený operátor výroby!

POPIS POZICE
  • Práce na moderních výrobních linkách - tvářecí, svařovací, řezací a dokončovací
  • Jednoduchá nastavení strojů a čtění technické dokumentace
  • Spolupráce s kolegy
  • Provádění kontroly vyrobených výrobků.

PROFIL KANDIDÁTA
  • Vyučení v technickém oboru je velkou výhodou
  • Zkušenosti z výrobního prostředí jsou podmínkou
  • Spolehlivost a manuální zručnost
  • Ochota pracovat na směny

NABÍZÍME
  • Mzda od 26 000,-
  • Stravenky pro zajištění vyvážené stravy( 150 Kč/ 8 hodinová směna, 220 Kč/ 12 hodinová směna)
  • Volnočasové poukázky pro relaxaci a zábavu
  • 2x ročně 6 000,- věrnostní bonus jako ocenění Vaší práce
  • Vánoční bonus pro zvýšení radosti během svátků
  • Náborový příspěvek ve výši 40 000,- jako motivace pro Vaše připojení
  • Další atraktivní benefity, které vám zpříjemní pracovní prostředí

Nechte se inspirovat novou pracovní výzvou! Stačí jednoduše kliknout na tlačítko níže a připojit váš strukturovaný životopis. Buďte krok před ostatními a přidejte se do našeho týmu!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Michaela Pavlíčková
Zavolat