50 000 Kč

Konstruktér/konstruktérka forem

Hranice, okres Přerov
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
1.5.2024 (volné od)
Náplň práce:
návrh a specifikace, podpora a schvalování vývoje, pořizování a přejímka vstřikovacích a vyfukovacích forem; tvorba technické dokumentace forem (horký vtok, chlazení, hydraulika, pneumatika); tvorba CAD dat pomocí 2D a 3D CAD systému včetně interní a externí výměny dat; poptávání forem u externích dodavatelů (tuzemských i zahraničních) a vyhodnocování nabídek; provázení procesu vzorkování (interně i u dodavatele) a implementace potřebných optimalizačních opatření až po uvolnění do sériové výroby; kontrola dodržení nákladů a termínů v procesu pořizování forem; aktualizace směrnic pro konstrukci a výrobu forem; podpora aktuální sériové výroby a trvalé zlepšování

Požadavky:
středoškolské vzdělání v oboru technologie plastů nebo technického zaměření (obor strojírenství, nástrojářství); podmínkou - praktické zkušenosti s konstrukcí a výrobou forem; praktické zkušenosti z plastikářství a z výrobního procesu vstřikování; výhodou - základní znalost výrobního procesu vyfukování; znalosAJ nebo NJ slovem i písmem; znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point, systémy CAD); schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:
smluvní měsíční mzda podle dosažené kvalifikace a profesních zkušeností, odborná školení a možnost osobního rozvoje, firemní notebook a mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, peněžitý příspěvek na stravování 70 Kč za směnu, po roce trvání prac. poměru zapojení do systému zaměstnaneckých benefitů dle vlastního výběru

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: j.cesalova@etimex.global;
- telefonicky (denně 09,00 - 15,00hod.) na čísle 581 644 552 - Ing. Jana Česalová

Kontaktní osoba

Ing. Jana Česalová