Procesní inženýr, non-automotive

Plzeň
Plný úvazek
Neurčeno
Pro plzeňskou výrobní (non-automotive) společnost hledáme kandidáty na pozici Procesní inženýr.

POPIS POZICE
  • zodpovědnost za návrh, zavádění a zlepšování výrobních procesů
  • optimalizace výrobních procesů
  • kontrola plnění výrobního plánu
  • analýza odchylek v procesu a implementace nápravných opatření
  • spoluzodpovědnost za stabilní proces výroby v požadované kvalitě výrobku
  • snaha o snižování nákladů v rámci výroby

PROFIL KANDIDÁTA
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici (Procesní inženýr, Procesní technik atp.)
  • pokročilá znalost anglického jazyka (min. úroveň B1)
  • orientace ve výrobních procesech a tvorbě pracovních postupů
  • ŘP sk. B

NABÍZÍME
  • flexibilní pracovní doba
  • pravidelné bonusy a prémie
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování a příspěvek na stravování
  • kafeterie
  • možnost Multisport karty
  • možnost dalšího vzdělávání (např. jazykové kurzy)

Pokud hledáte novou pracovní příležitost, neváhejte nám zaslat svůj životopis.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Havlovicová
Zavolat