Servisní technik - Jinočany

Jinočany
Plný úvazek
Neurčeno
Jste servisní technik který vlastní vyhlášku 50 (možno dodělat)? Jste technicky zdatný a chcete pracovat v zajímavé firmě, kde načerpáte mnoho zkušeností v technické oblasti. Nabízím Vám práci v Praze - Jinočany ve firmě, která má opravdu zajímavý produkt a fajn šéfa.

POPIS POZICE
  • Práce budou spočívat v provádění pravidelných servisů a servisních oprav u zákazníka či na dílně v mateřské společnosti
  • Při montážích většího rozsahu budete součástí 3-5 členného týmu techniků, kteří pracují na jedné zakázce.
  • Většinou práce probíhá u zákazníka a vždy se vracíte denně domů.
  • Provádíme zhruba deset větších montážní ročně, kdy je nutnost přespat. Případně se jedná i o občasné práce o víkendu.

PROFIL KANDIDÁTA
  • SOU nebo SŠ vzdělání technického směru – elektro vzdělání výhodou
  • osvědčení dle NV 194/2022 Sb. §5 – pokud ji máte propadlou, pomůžeme Vám ji obnovit
  • praxe v oboru servisního technika, údržbáře
  • PC znalosti – MS office
  • Týmový duch – komunikace s kolegy na výjezdech
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič podmínkou

NABÍZÍME
  • Služební telefon
  • Služební notebook
  • Služební automobil včetně možnosti užití k soukromým účelům
  • 3 sick-day/rok
  • 25 dní dovolené
  • Spravedlivé a velmi zajímavé finanční ohodnocení s dalšími finančními bonusy
  • Školení a příspěvek na další vzdělávání v oboru
  • Poskytujeme pohodlné pracovní prostředky, ochranné prostředky a vybavení nářadím dle požadavku technika

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Eva Zbořilová
Zavolat