30 000 - 33 000 Kč

SKLADNÍK S NÁSTUPNÍM BONUSEM (30 - 33.000 KČ)

Velká Bíteš
Plný úvazek
Neurčeno

Máte zkušenosti s prací ve skladu? Jste flexibilní a práce na 2 směny Vám vyhovuje? Preferujete rodinnou atmosféru na pracovišti a už jste obsluhoval/a VZV? Pak hledáme přímo Vás! Úspěšná mezinárodní společnost přijme do svého týmu kolegy na pozici: SKLADNÍK S NÁSTUPNÍM BONUSEM (30 - 33.000 KČ)

Pracovní náplň
  • vychystávání materiálu
  • nakládka a vykládka zboží
  • obsluha stroje a VZV
Co požadujeme?
  • zkušenosti s prací ve skladu
  • praxi s obsluhou VZV
  • ochotu pracovat na 2 směny (ranní a odpolední) a občas víkendy, svátky
Co nabízíme?
  • NÁSTUPNÍ BONUS
  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • týden dovolené navíc
  • možnost navýšení mzdy po roce
  • příspěvek na stravování
  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • pozice je vhodná pro muže z důvodu nošení břemen
  • místo výkonu práce: Velká Bíteš

Kontaktní osoba

Pavla Zítková
Zavolat