60 000 - 50 000 Kč

TECHNIK ELEKTRO ÚDRŽBY / PLC - ranní směna

Hranice, okres Přerov
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
  • zajištění technické podpory pro provádění elektro údržby a systémů automatizace
  • budete se podílet i na investicích v oblasti elektro a automatizace závodu
  • podílet se na údržbě a rozvoji v oblasti řídící techniky průmyslových automatů PLC i s možností programování PLC

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ/VŠ obor elektro podmínkou, Vyhl. výhodou
  • praxe Servisního technika, Technika údržby strojů v rámci strojírenského průmyslu
  • zkušenosti s automatizací a programováním PLC Simatic je výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni výhodou, oceníme

NABÍZÍME
  • tradiční úspěšnou a dynamickou firmu s dlouhou tradicí
  • plánovaný profesní růst na Vedoucího úseku elektro údržby
  • motivační finanční ohodnocení
  • příjemný kolektiv a pracovní zázemí
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • roční bonusy dle ekonomických výsledků společnosti a mnoho dalšího

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Renáta Kolárová
Zavolat