52 000 - 42 000 Kč

Elektromechanik - 1 směnný provoz

Chlumčany, okres Plzeň-jih
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
ID: a0t6N000009OAuuQAG

Popis pozice
  • udržujete v chodu výrobní zařízení v plně automatizovaném provozu
  • se svým týmem spolupracujete na diagnostice, opravě a údržbě moderních strojů a technologií
  • při práci s různými zařízeními využíváte své znalosti v oblasti interpretace technických výkresů a schémat
  • práce v 1směnném provozu

Váš profil
  • SŠ v oboru elektro
  • zkouška z NV 194/2022 Sb. (vyhl. 50/78 Sb.) - elektrotechnik (vyhl. 50 - §6)
  • znalost základních prvků automatizace výrobních procesů
  • základní znalost AJ
  • znalost v oboru silnoproud výhodou
  • zkušenosti s programováním PLC výhodou

Naše nabídka
  • perspektivní zaměstnání u tradičního českého zaměstnavatele
  • možnost zapojit se do týmu zkušených odborníků a rozvíjet svou kariéru
  • nástupní mzda od 42tis Kč/měsíc + dále dle praxe a zkušeností
  • 13. plat a garance růstu mzdy
  • přátelské pracovní prostředí
  • závodní stravování
  • zaměstnanecký program T-Mobile
  • pravidelná školení v oboru, možnosti dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, zajímavé zaměstnanecké benefity
  • příspěvek na dovolenou, penzijní a životní pojištění, odměny za pracovní/životní výročí

Kontakt
Trenkwalder a.s.
Martina Benediktová
Pražská 84/15 Plzeň 30100
Mobil: +420602208888
Email: m.benediktova@trenkwalder.com

Zavolat