70 000 - 50 000 Kč

Stavbyvedoucí

Hradec Králové
Plný úvazek
Neurčeno
Máte zkušenosti s řízením stavby a vyznáš se v pozemních stavbách? Jste zodpovědný, samostatný a umíte vést lidi? Super! Vás právě hledáme! Pošlete mi svůj životopis.
Vhodné pro uchazeče z Královehradeckého či Pardubického kraje.

POPIS POZICE
  • Tvorba harmonogramu stavby, řízení stavby dle projektové dokumentace.
  • Jedná se o projekty, rodinných, bytových domů či občanské vybavenosti.
  • Komunikace se subdodavateli.
  • Řízení stavebních prací dle plánu.
  • Dohled nad dodržováním technologických postupů.
  • Zodpovědnost za dodržení rozpočtu stavby.
  • Odpovědnost za BOZP.

PROFIL KANDIDÁTA
  • stavební vzdělání
  • praxe na obdobné pozici
  • ochota cestovat
  • řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Telefon a notebook
  • Roční / kvartální bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • neformální pracovní prostředí
  • stravenky
  • pohodový šéf se kterým se na všem domluvíte
Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Břetenářová
Zavolat