PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU - MORAVSKÝ PÍSEK

Moravský Písek
Plný úvazek
Neurčeno

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Pracovní náplň
  • Úklid kancelářských prostor
  • Úklid společných prostor, šaten apod
  • Doplňování hygienického servisu
Co požadujeme?
  • Spolehlivost
  • Samostatnost
  • Flexibilitu
  • Zkušenost s úklidem vítána
Co nabízíme?
  • od 120 Kč/hodinu
  • Po - St - Pá Od 14 :30 – 18:30 ( čas úklidu dle dohody možnost upravit)
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • DPP, DPČ
  • Nástup ihned
  • Práce vhodná jako přivýdělek pro studenty, maminky na mateřské dovolené, starobní důchodce.
  • Pracoviště na chráněném trhu práce přednostně určeno pro ID I. – III. stupně, OZP,OZZ - není podmínkou
  • Místo výkonu práce: Moravský Písek

Kontaktní osoba

Monika Kočková
Zavolat