22 500 Kč

Psycholog (M/Ž)

Tábor
Zkrácený úvazek
Vysokoškolské
1.7.2024 (volné od)
Vhodné i pro absolventy a osoby zdravotně znevýhodněné.

POPIS PRACOVNÍ POZICE:
- psychologická podpora pro rodiny s dětmi do nově otevřené Rodinné poradny Tábor
- řešení problémů v rodině (vztahové, výchovné aj.)
- řešení školních problémů dětí (šikana, záškoláctví, poruchy chování aj.)
- psychopatologie v rodinách
- psychodiagnostika dětí a dospělých
- administrativa spojená s výkonem práce
- úzká spolupráce se sociálním pracovníkem.

NABÍZÍME:
- pravidelné vzdělávání, osobnostní a profesní rozvoj
- pravidelnou supervizi
- práci v zařízení s dvacetiletou historií
- 5 týdnů dovolené
- benefity pro zaměstnance

POŽADUJEME:
- VŠ v oboru psychologie
- zkušenost s prací s rodinou výhodou
- terapeutický výcvik výhodou
- kurz krizové intervence výhodou
- schopnost aktivního naslouchání
- dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, empatie, umění sebereflexe a aktivní přístup
- odolnost vůči zátěži při vysoké pracovním zatížení
- ztotožnění se s cíli a posláním organizace
- trestní a morální bezúhonnost

Kontakt: e-mailem

Kontaktní osoba

Miroslav Petrášek