27 000 - 35 000 Kč

Druhý tiskař/ka na ofsetových tiskových strojích

Zlín
Plný úvazek
Výuční list
1.6.2024 (volné od)
Společnost Graspo CZ, a.s., specialista na výrobu knih, katalogů, diářů a notesů pro celý svět, nabízí pracovní pozici: Druhý tiskař na ofsetových tiskařských strojích
Náplň práce: příprava, seřizování a obsluha tiskového stroje, kontrola tiskových forem, materiálu, barvy, kontrola kvality tisku během tiskového procesu, čištění, údržba technického vybavení, realizace výrobních zakázek
Očekáváme: schopnost pracovat v nepřetržitém provozu, manuální zručnost a pečlivost při plnění pracovních úkolů, výhodou je vyučení v polygrafickém nebo strojírenském oboru

Nabízíme: práci v silné společnosti; ; firemní benefity, firemní akce, příspěvek na podnikové stravování, odměny při životním a pracovním výročí, volný týden v měsíci

Kontaktní osoba

Dagmar Metelová Polášková