32 000 - 36 000 Kč

Revizní technici

Praha
Plný úvazek
Výuční list
1.5.2024 (volné od)
Řežabová Bc., e-mail: volnamista@zsmv.cz
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra, státní příspěvková organizace Ministerstva vnitra, hledá zaměstnance na pracovní pozici:
Revizní technik
Náplň práce:
" provádění oprav a revizí na elektrických zařízeních souvisejících s připojením neveřejné komunikační sítě MV na rozvody elektrické sítě s prací po celé České republice - každodenní služební cesty
" revize elektroinstalací, revize elektrospotřebičů
Požadujeme:
" elektrotechnická kvalifikace dle Vyhl. 50/78 Sb. ,§6 a §9 , platné osvědčení na revize elektrozařízení
" ukončené odborné vzdělání zakončené příslušnou zkouškou, přezkoušení a zaškolení s přihlédnutím k charakteru vykonávané práce
" pracovník pro provádění revizí- zkouška na ITI min. 1x za 5 let
" praxe nutná
" řidičský průkaz B
Nabízíme:
" práce na pracovní poměr n a dobu určitou s možností prodloužení, zařazení v platové třídě 9 dle Nařízení vlády č.341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisu + osobní ohodnocení
" příspěvek na produkty penzijního spoření, příspěvky na dětský tábor, příspěvek na stravování
" 5 dní indispozičního volna, 5 týdnů řádné dovolené
" místo výkonu práce Praha
Nástup: květen 2024
V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš strukturovaný životopis co v nejkratším termínu na e-mail: volnamista@zsmv.cz nebo poštou na adresu ZSMV, personální oddělení, Přípotoční 300, 101 00 Praha 10

Kontaktní osoba

Bc. Řežabová