29 000 - 36 000 Kč

Vychovatel/ka

Dublovice
Plný úvazek
Ubytování
Základní
22.4.2024 (volné od)
Pozice: vychovatel/ka
Kontakt: Houšková Barbora, Hana Švarcová, tel.: 725 455 115, e-mail: personalni@starline.cz
První kontakt: e-mailem, telefonicky
Na výběrovém řízení - 25.3.2024 v 10:00 hod. na Úřadu práce v Příbrami.
Do rekreačního střediska Star Line hledáme ženy/muže na pozici vychovatel/ka k dětské skupině.
Stručný popis pozice: práce se skupinou cca 22-25 dětí (děti základní školy).
Požadujeme: pracovitost, flexibilitu, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k dětem, týmového ducha, zodpovědnost. Není podmínkou pedagogické vzdělání
Nabízíme: stravu zdarma přímo v objektu. Možnost i ubytování.
Pracovní doba: odpolední a večerní práce ( od 14 hod. do 21.30 hod.) + příprava. Práce je týden v kuse včetně víkendů (následně domluvení volna - opět týden).
V rekreačních střediscích se rekreují převážně dětské kolektivy. Dlouhodobější spolupráce, případně možnost i brigáda- vše na domluvě.
Zaměstnanecké výhody:
stravování přímo ve středisku, nabízíme i ubytování ve středisku, volba pracovních dnů.
Nástup od 22.4.2024.
Mzda: 29 000,- až 36 000,- Kč
Místo výkonu práce: Cestovní kancelář Star Line, s.r.o., Hrachov, Chramosty č.p. 45, Dublovice, Sedlčany - Rekreační středisko Hrachov

Kontaktní osoba

Barbora Houšková