40 000 - 64 000 Kč

ELEKTRO SERVIS ČR A ZAHRANIČÍ AŽ 64.000KČ

Brno
Plný úvazek
Neurčeno

Máš chuť se profesně posunovat a přitom mít i možnost cestovat do zahraničí? Hledáme kolegy do teamu elektro servisáků. Ideálně máš elektro vzdělání nebo podobné. Vyhlášku 50 pomůžeme i obnovit - zajistit. Máš už zkušenosti se servisem a zapojováním elektro zařízení a s montážemi - co neumíš Tě naučíme! Hlavní je chuť se učit a dynamika do práce. Pokud máš nějakou tu zkušenost s automatizací tak ideál! Pošli svůj životopis pro více info!

Pracovní náplň
  • Zapojování a servis elektro zařízení
  • Komunikace s klienty řešení závad
  • Spolupráce s kolegy
  • Výjezdy do zahraničí a po ČR
Co požadujeme?
  • Ideálně SOU elektro nebo technického směru
  • Platná vyhláška 50 - pomůžeme obnovit
  • Zkušenosti se servisem a mechanikou, zapojováním elektrických zařízení popř. automatizace - super výhoda!
  • Aktivní řidič ŘP B
  • Ochota několika denních výjezdů po ČR i zahraničí
  • Chuť se učit a zdokonalovat - co neumíš Tě naučíme!
Co nabízíme?
  • Profesní posun a vzdělávání - kompletní zaučení
  • Zajímavé odměny , cestování po Evropě
  • 5 týdnů dovolené + Sickdays
  • Jazykové kurzy
  • Výhodné mobilní tarify
  • Školení a vzdělávání
  • Místo práce: Brno venkov, ČR, Evropa

Kontaktní osoba

Mgr. Veronika Malinská
Zavolat