27 000 - 33 000 Kč

FARMACEUTICKÝ ASISTENT - BEZ VÍKENDŮ (27-33.000 Kč)

Zlaté Hory
Plný úvazek
Neurčeno

Máte vzdělání v oboru Farmaceutický asistent a poohlížíte se po nové pracovní příležitosti? Jste komunikativní a chcete pracovat ve společnosti, která nabízí nespočet benefitů? Chcete mít víkendy volné? Pak hledáme právě Vás! Do stabilní společnosti hledáme posilu na pozici: FARMACEUTICKÝ ASISTENT - BEZ VÍKENDŮ (27-33.000 Kč)

Pracovní náplň
  • odborné poradenství zákazníkům
  • vedení administrativy spojené s chodem lékárny
  • aktivní účast na různých projektech v rámci lékárny
  • výdej léků
Co požadujeme?
  • SŠ/VOŠ vzdělání v oboru farmaceutický asistent
  • příjemné vystupování
  • vstřícnost a komunikativnost
Co nabízíme?
  • moderní zázemí stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • volné víkendy
  • čtvrtletní odměny
  • 28 dní placeného volna
  • stravenky
  • příspěvek na sport
  • příspěvek na dětské tábory
  • profesní a osobní růst
  • možnost dalšího vzdělávání se
  • vhodné pro absolventy
  • možnost zkráceného úvazku Místo výkonu práce: Zlaté Hory

Kontaktní osoba

Bc. Denisa Longinová
Zavolat