55 000 - 40 000 Kč

Projektant pozemních staveb

Trutnov
Plný úvazek
Neurčeno
Máte vzdělání stavebního zaměření a baví Vás projektování pozemních staveb? Chcete se dál vyvíjet v týmu zkušených projektantů? Pak mě neváhejte kontaktovat a zašlete mi svůj životopis.
Pozice je vhodná i pro absolventy, nebo uchazeče s kratší praxí.

POPIS POZICE
  • projektování pozemních staveb - stavby většího rozsahu jako je O2 Universum, dále pak i rodinné domy, sklady
  • práce v týmu 12 pohodových seniorních kolegů, kteří Vás rádi zaučí a budou sdílet své know how
  • samostatná práce na všech stupních projektové dokumentace

PROFIL KANDIDÁTA
  • vysokoškolské vzdělání
  • znalost CAD systémů
  • praxe vítána

NABÍZÍME
  • práci ve stabilním týmu
  • odměny ke mzdě
  • kompletní zaškolení
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů volna
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijko
  • příjemné kanceláře - ne open office
  • odborné kurzy a školení
  • a další benefity…
Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Břetenářová
Zavolat