Konstruktér - odlitky a obráběcí systémy

Hranice, okres Přerov
Plný úvazek
Neurčeno
Pro mezinárodní společnost hledáme kandidáta na pozici konstruktéra se zaměřením na konstrukci odlitků a obráběcích systémů.

POPIS POZICE
  • Tvorba návrhů a úprava výkresů pomocí 2D a 3D softwarů, hlavně v Inventoru
  • Úzký kontakt s ostatními odděleními pro monitorování projektů
  • Kontrola splnění konstrukčních a materiálových standardů, s důrazem na odlitky a jejich zpracování
  • Kontrola výroby a montáže mechanických zařízení, úpravy designu a konstrukce

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe ve strojírenství
  • Praxe na pozici konstruktéra
  • Zkušenost s prací ve 2D a 3D softwarech
  • Zkušenosti s programem Inventor, výhodou je znalost SAP
  • Znalost anglického nebo německého jazyka (B1)
  • Proaktivní a iniciativní přístup k práci a řešení úkolů
  • Potenciál k rozvoji, ochota k dalšímu vzdělávání

NABÍZÍME
  • Kvartální odměny
  • Možnost kariérního růstu
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky hrazené 100 % zaměstnavatem
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost občasného home office
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Občerstvení na pracovišti (voda, káva, čaj)
  • Pravidelné firemní akce (letní fotbal, dětský den, vánoční večírek...)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Lenka Hermannová
Zavolat