17 600 - 20 000 Kč

Operátor/ka výroby 1 směnný provoz

  Nový Jičín
 Plný úvazek
 Neurčeno
Volné od: 20.12.2021
Nabízíme Vám možnost podílet se na výrobě klobouků, které se rozváží do celého světa. Hledáme vhodné uchazeče, kteří mají zájem o stabilní zaměstnání ve firmě s více než 200 letou historii. Zájemcům nabízíme možnost navštívit provoz a předem se tak seznámit s náplní práce.

Jedná se o zaměstnání na jednosměnný v Novém Jičíně s výbornou dostupností na autobusové a vlakové nádraží.

Náplň práce:
  • kontrola kvality vyrobených klobouků
  • obsluha strojů na výrobu klobouků
Požadujeme:
  • dobrý zdravotní stav
  • práce není vhodná pro alergiky na zvířecí chlupy a astmatiky
Nabízíme:
  • práci pouze na 1 směnu (6:30 - 14:30)
  • platové ohodnocení 108 - 120Kč/hod + odměny a prémie
  • 5 dní dovolené navíc
  • možnost práce přesčas s příplatkem 25%
  • výplatní termín 15. den v měsíci
  • kompletní zaučení a zaškolení
  • nástup možný ihned nebo dle domluvy