20 000 - 27 000 Kč

Operátor výroby - výroba a kontrola plastových dílů

Valašské Meziříčí
Plný úvazek
Neurčeno
12.2.2024 (volné od)
Nová aktuální nabídka práce v průmyslovém parku Lešná (za firmou DEZA) v blízkém okolí Valašského Meziříčí. Jedná se o práci na 12h směny.

Náplň práce:

· obsluha výrobní linky
· kontrola kvality vyrobených dílů
· Identifikace vyrobních dílů

Požadujeme:

· pečlivost a spolehlivost
· ochota pracovat ve směnném/nepřetržitém provozu
· pracoviště průmyslová zóna Lešná

Nabízíme:

· základní mzdové ohodnocení 117Kč - 142Kč/hod + prémie
· roční bonus dle hospodářských výsledků firmy
· stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 116Kč za směnu
· příspěvek na dopravné
· příspěvek na benefitní kartu nebo na penzijní připojištění
· věrnostní odměny při pracovních výročích až 12.000 Kč
· dovolená v délce 5 týdnů
· zvýhodněný telefonní tarif Vodafone
· podpora dalšího odborného a jazykového vzdělání
· pojištění odpovědnosti
- nástup přímo pod kmenový stav

Kontaktní osoba

Pavel Jorpalidis
Zavolat