30 000 - 24 400 Kč

Manipulant expedice | 3 směny, mzda až 30 000 Kč

Písek
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
  • manipulace s bednami
  • nakládka a vykládka zboží
  • ovládání VZV
  • práce na 3 směny

PROFIL KANDIDÁTA
  • vítaná je zkušenost s vysokozdvižným vozíkem
  • možnost pracovat ve vícesměnném provozu

NABÍZÍME
  • základní mzda 24 400 Kč
  • měsíční odměny až 3 700 Kč
  • příplatek za směnnost až 700 Kč
  • příspěvek na dopravu až 600 Kč
  • stravenkový paušál cca 1 500 Kč

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontaktní osoba

Aneta Jirmanová
Zavolat
Máte zájem o tuto nabídku?
Vyplňte prosím odpovědní formulář.






Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.