Hlavní účetní (AJ x NJ; služební vůz)

Olomouc
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
Pro rozrůstající se výrobní společnost aktuálně hledáme nového kolegu nebo kolegyni na post Hlavní účetní. Kromě zkušeností na podobné pozici se Vám bude hodit angličtina nebo němčina. Práci v kanceláři můžete kombinovat s prací Home office, v nabídce je také služební vůz.

ID: a0t6N000009OLtEQAW

Popis pozice
  • kompletní vedení podvojného účetnictví mezinárodní výrobní společnosti
  • zpracování veškerých daní a evidence majetku
  • správa faktur vydaných i přijatých, závěrkové operace
  • zpracování podkladů pro platební příkazy
  • tvorba a úprava vnitřních směrnic za účetní oddělení
  • aktivní komunikace se státní správou, finančními institucemi a dalšími partnery
  • reporting, výkaznictví

Váš profil
  • odborné zkušenosti na podobné pozici (ideálně ve výrobní společnosti)
  • znalost anglického nebo německého jazyka na mírně pokročilé úrovni (úroveň B1)
  • uživatelsky MS Office, výhodou SAP
  • vzdělání ekonomického směru
  • znalost účetních standardů a české legislativy
  • analytické myšlení, pečlivost, zodpovědnost

Naše nabídka
  • hlavní pracovní poměr s možností seberealizace
  • moderní pracovní prostředí/kanceláře ve výrobní společnosti
  • služební automobil, notebook a telefon, stravenkový paušál
  • 25 dnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost práce z domova
  • roční odměny dle hospodaření a plnění osobních cílů
  • příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti
  • sportovní nebo relaxační aktivity, zvýhodněné mobilní tarify
  • nástup možný ihned
  • místo práce: Olomouc, kombinace Home office

Těšíme se na Vaše reakce zasláním životopisu s kontakty, ať můžeme probrat detaily této pozice. Děkujeme.

Kontakt
Trenkwalder a.s.
Markéta Burešová
Aksamitova 1 Olomouc 77900
Mobil: +420724501667
Email: m.buresova@trenkwalder.com

Zavolat