Elektro designer pro vývoj | nadstandardní mzda a flexibilita

Zlín
Plný úvazek
Neurčeno
Náš sehraný inženýrský tým jede na plné obrátky, a tak jsme se ho rozhodli posílit o nového člena. Máte background v elektru a chcete práci, která vám bude dávat smysl? Staňte se jedním z nás. Vaše zkušenosti skvěle zaplatíme a přihodíme benefity, které rozhodně potěší. Pošlete nám životopis.

POPIS POZICE
  • Stanete se součástí elektroinženýrského týmu
  • Budete pracovat na vývojových projektech
  • Testování a ladění do dokonalosti bude váš denní chleba

PROFIL KANDIDÁTA
  • VŠ elektro (například FEKT VUT či FEI VŠB-TUO apod.)
  • Čtení elektroschémat
  • Znalost měřicí techniky v elektru

NABÍZÍME
  • Velmi nadstandardní mzda – vaše zkušenosti zaplatíme
  • Odměny ke mzdě
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvky na stravování + firemní jídelna
  • Podpora odborného růstu a vzdělávání
  • Důkladné zaškolení a podpora
  • Různorodá zajímavá práce v silné perspektivní firmě
  • Příjemné čisté moderně vybavené prostory
  • Zastávka MHD v blízkosti firmy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Žůrková
Zavolat