Technik výroby

Český Brod
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
Pro našeho klienta, který se specializuje výrobou drogerie a kosmetiky renomovaných značek jako např. Sanytol, Alex, Lactovit a další. V tuhle chvíli hledáme další kolegy do týmu údržby.

ID: a0t6N000009O1dhQAC

Popis pozice
  • montáž a demontáž plastikářských forem do strojů
  • přesné nastavení nového formátu výroby
  • údržba drobné opravy ocelových a duralových forem
  • práce na malých kovoobráběcích strojích, svařování metodou TIG
  • mechanické opravy a úpravy strojů, nástrojů a výrobních linek

Váš profil
  • SOU/SPŠ technické zaměření - ideálně strojní, zámečnické
  • zkušenosti se vstřikování, vyfukováním plastů do forem výhodou
  • znalost práce na soustruhu, frézce
  • svařovací průkaz na TIG výhodou
  • manuální a mechanická zručnost, samostatnost, logické myšlení

Naše nabídka
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • kvalitní zapracování
  • práce pouze na ranní směnu v režimu PO-PÁ
  • volné víkendy
  • zázemí stabilní společnosti
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • měsíční odměny, nadstandartní příplatky za přesčasy, 25 dní dovolené, zdravotní volno, stravenkový paušál

Kontakt
Trenkwalder a.s.
Silvia Chalupová

Mobil: +420724090757
Email: s.chalupova@trenkwalder.com

Zavolat