35 000 - 35 000 Kč

Operátor montáže/obrobny Ostrava – až 35 000 Kč

Ostrava
Plný úvazek
Výuční list
Hledáme spolehlivé pracovníky s rychlým nástupem do výroby v Ostravě! Nebojíte se nepřetržitého režimu a jste ochotni pracovat dva víkendy v měsíci? Pak se nám ozvěte!

ID: a0t6N000009MBWvQAO

Popis pozice
  • obsluha zařízení – montáž brzd – práce např. se závitovým klíčem
  • střídání na stanovištích
  • kontrola kvality odlitků
  • obsluha jednoduchých obráběcích strojů

Váš profil
  • ochota k práci v nepřetržitém režimu – všední dny 8 h směny, víkendy 12h směny
  • předchozí zkušenost z výroby výhodou
  • spolehlivost a dobrý zdravotní stav

Naše nabídka
  • kvalitní zaškolení na jednotlivých stanovištích
  • nástupní mzda až 35 000 Kč dle pozice
  • náborový příspěvek až 20 000 Kč
  • výrobní prémie až 10% ze základní mzdy
  • měsíční docházkový bonus
  • příplatky za práci o víkendech
  • příspěvek na dopravu 650-2 500 Kč dle km
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované firemní stravování

Kontakt
Kateřina Žídková

Heřmanická 1648/5 Ostrava - Slezská Ostrava 71000

Mobil: +420735764357

Email: k.zidkova@trenkwalder.com

Zavolat