30 000 Kč

Servisní technik /technička vzduchotechnických a chladících zařízení

Roudnice nad Labem
Plný úvazek
Výuční list
23.4.2024 (volné od)
Náplň práce:
- Opravy a údržba zařízení pro větrání, vytápění, chlazení a klimatizaci
- Drobné montáže zařízení
Požadujeme:
- Výuční list nebo SŠ vzdělání v oboru elektro nebo chlazení či praxi
- Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost a pro-klientský přístup, ochota učit se novám věcem
- ŘP skupiny B a ochotu cestovat
- Platnou vyhl. 50 min.§6 a/nebo platný svářečský průkaz na měkké pájení
- Schopnost komunikace a jednání s lidmi
- Výuční list či praxi
- Výhodou zkušenosti s montáží vzduchotechniky, chlazení či topení a případně elektro
- Ochotu cestovat (Praha, Ústecký a Středočeský kraj)

Zaměstnanecké výhody :
- Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
- Přátelský kolektiv
- Zajímavé platové ohodnocení a výkonnostní ohodnocení
- Možnost rozšíření zaměření montáží vzduchotechniky a topení
- Po zapracování má montážní skupina dále k dispozici služební vůz, mobilní telefon a notebook

Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky, osobně.

Kontaktní osoba

Michal Sedlák