75 000 - 60 000 Kč

Manažer objektů a provozu

Hranice, okres Přerov
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
Příležitost pracovat pro top společnost v oblasti vývoje v automotive! Hledáme zkušeného profíka v řízení správy budov a výrobního provozu. Přihlaště se nám, ráda se Vámi detaily pozice proberu.

ID: a0tbI000000fDR7QAM

Popis pozice
  • plánování a řízení provozní a technické správy budov a přilehlých částí v majetku společnosti
  • zajištění pravidelných revizí a kontrolních činností na pevných prvcích budov, rozvodech a zařízeních
  • aktivní účast na energetickém řízení společnosti
  • řízení vozového parku
  • koordinace a dohled nad externí ostrahou
  • řízení týmu odpovědného za údržbu a čistotu (10 členů)

Váš profil
  • minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici
  • schopnost efektivně řídit energetické procesy
  • znalost smluvní problematiky s dodavateli služeb a zboží, nájemních smluv apod.
  • zkušenost s technickým kreslením v oblasti stavebnictví
  • pokročilá práce s PC – MS Office
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce na úrovni B1
  • platný řidičský průkaz skupiny B

Naše nabídka
  • týden dovolené navíc
  • flexibilně rozvržená pracovní doba
  • moderní, čisté pracovní prostředí
  • příspěvěk na dojíždění
  • závodní stravování
  • hrazené kurzy AJ a jiné kurzy v rámci profesního rozvoje

Kontakt
Trenkwalder a.s.
Martina Radkovičová
Aksamitova 1 Olomouc 779 00
Mobil: +420603488829
Email: m.radkovicova@trenkwalder.com

Zavolat