Business Development Representative segment IT ✔

Praha
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á bude chtít rozvíjet své obchodní činnosti v oblasti softwarového IT řešení.

POPIS POZICE
✔ Péče o stávající zákazníky
✔ Aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků v České republice
✔ Poskytování odborného poradenství zákazníkům
✔ Osobní návštěvy zákazníků

PROFIL KANDIDÁTA
✔ Zkušenost z obchodu
✔ AJ - výhodou
✔ Skvělé komunikační dovednosti
✔ Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME
✔ Mzdu, která ti bude připadat tak spravedlivá, jako když si doma srovnáváš obrázky na stěně
✔ Bonusy, které přijdou všemi směry - měsíční, roční a především obchodní
✔ Pružnou pracovní dobu, protože víme, že někdo je kreativní ráno, a někdo až na západ slunce
✔ Home Office, kde tvoje pohodlná pohovka stane kulturním dědictvím
✔ 5 týdnů dovolené - ať máš čas na své vlastní dobrodružství
✔ 2 x sick days, abys mohl/la překvapit chřipku svou nepřítomností
✔ Flexi pasy, protože u nás nejsou jen kancelářské stoly, ale i jízdenky na svobodu
✔ Stravenky, aby nebyl hladový nikdo, ať je na pracovišti nebo doma
✔ Multisportkarta - pokud tě práce nerozpohybuje, sport určitě ano!
✔ Penzijní a životní připojištění, protože budoucnost je jako televizní seriál - nikdy nevíš, co bude dál
✔ Firemní akce - tenis, golf nebo plavání
A další...

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Iva Wojnarová
Zavolat