Specialista ERP | Liberec

Liberec
Plný úvazek
Neurčeno
Pro výrobní firmu v oblasti polovodičového průmyslu hledám zkušeného kandidáta na pozici ERP specialista.

POPIS POZICE
  • konzultace a podpora ERP ve výrobní firmě,
  • optimalizace firemních procesů závislých na ERP,
  • podpora a školení uživatelů systému,
  • tvorba a úprava scriptů a reportů,
  • řízení firemních IT projektů.

PROFIL KANDIDÁTA
  • zkušenosti se správou ERP systému min. 2 roky,
  • znalost SAP nebo Helios iNuvio výhodou,
  • anglický jazyk na úrovni lepší B1,
  • samostatnost, komunikační schopnosti a analytické myšlení.

NABÍZÍME
  • rodinný charakter firmy s individuálním přístupem,
  • kvartální bonusy,
  • pružná pracovní doba,
  • příspěvek na stravování 180 Kč/den,
  • příspěvek na dopravu,
  • Multisport karta a další benefity,
  • nové zázemí firmy v Liberci.

V případě zájmu zašlete životopis a já se budu těšit na spolupráci.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Zuzana Konopáčová
Zavolat