50 000 - 45 000 Kč

Konstruktér vstřikovacích a vyfukovacích forem s AJ - SENIOR

Hranice, okres Přerov
Plný úvazek
Neurčeno
Příležitost pro kandidáty s praxí z výrobního plastikářského procesu vstřikování na odd. konstrukce alespoň 5 let. Neváhejte a představte se nám!

POPIS POZICE
  • Návrh a specifikace vstřikovacích a vyfukovacích forem.
  • Tvorba technické dokumentace forem.
  • Tvorba CAD dat pomocí 2D a 3D CAD systémů.
  • Kontrola dodržení nákladů a termínů v procesu pořizování forem.
  • Podpora aktuální sériové výroby a trvalé zlepšování.

PROFIL KANDIDÁTA
  • Ukončené min. středoškolské vzdělání technického zaměření, obor strojírenství / nástrojářství / technologie plastů.
  • Praxe s konstrukcí a výrobou forem alespoň 5 let podmínkou.
  • Praktické zkušenosti z plastikářství a z výrobního procesu vstřikování.
  • AJ na komunikativní úrovni.
  • Znalost práce na PC (MS Office, systémy CAD).

NABÍZÍME
  • Samostatnou práci s unikátními projekty.
  • Odborná školení a možnost osobního rozvoje.
  • Pružnou pracovní dobu, firemní notebook a mobilní telefon.
  • 5 týdnů dovolené, peněžitý příspěvek na stravování a mnoho dalšího.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Renáta Kolárová
Zavolat