70 000 - 50 000 Kč

Správce sítě/Vývoj aplikací, 50 000-70 000 Kč

Plzeň
Plný úvazek
Neurčeno
Pro plzeňskou společnost hledáme kandidáty na pozici Správce sítě/Vývoj aplikací.

POPIS POZICE
  • instalace, údržba a aktualizace síťových komunikačních systémů
  • konfigurace a instalace různých síťových zařízení a služeb
  • spolupodílení se na tvorbě KPI
  • komunikace se zákazníky
  • výběr a zavádění bezpečnostních nástrojů
  • spolupráce s bezpečnostním týmem, dodavateli a dalšími IT kolegy
  • práce na ticketech v systémech a aplikacích

PROFIL KANDIDÁTA
  • předchozí praxe na obdobné pozici
  • umět pracovat s metodikami a procesy ITIL
  • schopnost řešit problémy se systémem Windows
  • znalost Cisco/HP/Dell, firewallů (např. Cisco ASA/Palo Alto)
  • znalost síťových protokolů (např. IPSEC, HSRP, BGP, OSPF, 802.11, QoS)
  • znalost F5/Microsoft a také OSI/TCP/IP
  • zkušenost s monitorovacími, diagnostickými a analytickými nástroji sítě

NABÍZÍME
  • flexibilní pracovní doba
  • pravidelné bonusy a prémie
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování a příspěvek na stravování
  • kafeterie
  • možnost Multisport karty
  • možnost dalšího vzdělávání (např. jazykové kurzy)

Pokud hledáte novou pracovní příležitost, neváhejte nám zaslat Váš životopis.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Havlovicová
Zavolat