Strojní mechanik

Židlochovice
Plný úvazek
Neurčeno
Do tradičního a rodinného výrobního závodu v Židlochovicích hledáme strojního mechanika, který má jakoukoliv zkušenost s opravou, servisem a údržbou strojního zařízení.
V práci máme fajn atmosféru a hledáme někoho, kdo nám ji pomůže ještě vylepšit tím, že stroje poběží přesně jako hodinky.
Údržba strojů u nás probíhá během ranních a odpoledních směn.

POPIS POZICE
  • Oprava a servis strojního parku
  • Diagnostika a odstraňování poruch
  • Údržba strojů, kontrola funkčnosti a pravidelné servisní prohlídky

PROFIL KANDIDÁTA
  • Jakékoli zkušenosti s opravou, servisem a údržbou strojů
  • Manuální zručnost

NABÍZÍME
  • Měsíční bonusy
  • Vánoční odměny
  • Příspěvek na stravování

A hlavně na skvělý kolektiv, ze kterého se jen tak neodchází.

Jestli máte o pozici zájem, klikněte na “odpovědět“, nebo mi pošlete životopis na e-mail katerina.prochazkova@manpower.cz, a já se Vám ozvu. Těším se na Vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Kateřina Procházková
Zavolat