44 000 Kč

Dispečer/dispečerka VKD, MKD

Litovel
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
1.6.2024 (volné od)
Dopravní společnost CORAX spol. s r. o. hledá na pobočku v Litovli kandidáta/kandidátku na pozici:
Dispečer/ka VKD, MKD (cisternová vozidla)

Jaká bude Vaše náplň práce?
- organizace a projednávání zakázek spojených s přepravou
- vyřizování smluvního zajištění přepravy, komunikace s jednotlivými dopravci a se zákazníky
- odpovědnost za zajištění přeprav
- vedení evidence a dokumentace
Co byste měli splňovat?
- praxe na obdobné pozici výhodou
- znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou
- zkušenosti v oboru dopravy a logistických služeb
- znalost MS Office
Proč u nás pracovat?
- možnost se podílet na rozvoji celofiremních strategií a spolupracovat s vedením společnosti
- dobré platové podmínky
- benefitní systém
- služební vozidlo i k soukromým účelům
Nástup možný ihned.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte prosím pana Jiřího Koutníka na telefonním čísle 731 101 000 nebo nám zašlete svůj životopis.

Kontaktní osoba

Jiří Koutník