Senior skladník - 2 směny

Praha
Plný úvazek
Neurčeno
Výrobce léků a dalších farmaceutických produktů hledá do svého týmu posilu na pozici senior skladníka. Hledáme zkušené kandidáty, kterým není cizí jak běžná skladnická práce, tak nezbytná administrativa a mají zkušenost s vedením alespoň malého týmu lidí. Budete pracovat v moderním skladu v Praze v Dolních Měcholupech.

POPIS POZICE
  • vaším hlavním úkolem bude zajistit plynulý chod skladu
  • budete mít na starosti kontrolu, příjem, výdej a zaskladnění materiálu
  • budete zodpovídat za správný průběh procesů ve skladu
  • čeká vás komunikace s kolegy napříč firmou
  • neměl byste se bát ani administrativy, protože i ta k této pozici patří

PROFIL KANDIDÁTA
  • máte předchozí praxi ze skladu
  • máte zkušenost s řízením alespoň malého týmu podřízených
  • máte zkušenost s obsluhou nejrůznějších vozíků (vysokozdvižným, nízkozdvižným)
  • jste ochotný pracovat na směny (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00)
  • mluvíte i píšete bez problémů česky
  • nebojíte se administrativy, protože i ta k této pozici patří
  • jste samostatný, proaktivní a pracovitý
  • zvládáte pracovat samostatně i v týmu
  • práce s počítačem vám nedělá problém, zkušenost se systémem SAP je výhodou

NABÍZÍME
  • týden dovolené navíc (celkem tedy 25 dní)
  • 5 sick days
  • po zkušební době výběr ze široké škály benefitů v hodnotě 11 000 Kč ročně
  • zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod. denně
  • příspěvek na stravování formou stravenek v hodnotě 85 Kč/den
  • odměna za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč
  • sportovní aktivity organizované v blízkém okolí

Udělejte změnu už dnes.
Neváhejte se nám ozvat jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka nebo na uvedené kontakty.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Veronika Enochová
Zavolat