Zástupce správce areálu - Praha západ

Chýně
Plný úvazek
Neurčeno
Naším klientem je organizace založena roku 1990, která se zabývá komplexními logistickými službami pro domácí i zahraniční zákazníky. Nyní nabízí práci pro šikovného a spolehlivého Zástupce správce areálu.
Místo výkonu práce: 6km od Zličína.

POPIS POZICE
  • Spolupodílení se na řízení projektů ve svěřené oblasti
  • Zodpovědnost za procesy týkající se správy budov
  • Aktivně se podílet na procesu oprav, údržby a ostatního servisu, revizí a investic do rozvoje areálu
  • Vedení agendy ubytovaní a energií
  • Komunikace s klienty i s dodavateli

PROFIL KANDIDÁTA
  • Vzdělání v technickém oboru výhodou
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Manuální zručnost
  • Zkušenosti s údržbou budov, technické myšlení
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

NABÍZÍME
  • Zázemí v prosperující dopravní a logistické společnosti, která se rozrůstá
  • Kvalitně vybavené pracovní prostředí
  • Pracovní doba od pondělí do pátku (8.00-16.30)
  • Zkušený a přátelský mikro kolektiv
  • Multisport kartu
  • Jazykové kurzy a odborná školení
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Výhodné mobilní tarify od společnosti T – Mobile
  • Slevy na divadelní představení, wellness pobyty, Datart

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Lenka Pružinová
Zavolat