35 000 - 41 000 Kč

Mistr na technickém úseku (M/Ž)

Planá nad Lužnicí
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
1.3.2024 (volné od)
Vzdělání - min.SOU technic.směru, min.2 roky praxe v technic.oboru, znalost práce s vedením a řízením lidí
Prac. náplň: řízení střediska údržby, zodpovědnost za opravy zařízení a instalaci nových strojů ve výrobě, plánování oprav strojů a zařízení, spolupráce s dodavateli při zabezpečení oprav, řízení a vedení pracovníků na středisku údržby.

Požadované znalosti: znalost opravárenských procesů a údržbářských procesů, znalost základních strojů a zařízení, zkušenost s vedením a řízením pracovního kolektivu.

Nabízíme - mimořádné odměny 2 x ročně, 25 dnů dovolené, závodní stravování, svačiny zdarma, zaměstnanecké balíčky, příspěvky na penzijní připojištění, cafeterie - příspěvek 10 tis.Kč/ rok, příspěvek na dopravu nad 40km z místa bydliště.
Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 8:00 - 14:00 hod.), e-mailem, osobně (Po-Pá: 8:00 - 14:00 hod.).

Kontaktní osoba

Ing. Petra Varačková