70 000 - 60 000 Kč

Provozní technik elektro, 1 směna

Dýšina
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
Pro výrobce spotřebních obalů hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici Zástupce elektro-inženýra, tj. hledáme pravou ruku Elektroinženýra. Potřebujeme kolegu, který má zkušenosti a znalosti týkající se programování PLC, automatizace a chce se v daném odvětví i nadále profesně posouvat.

ID: a0t6N000009OLfHQAW

Popis pozice
  • provádění a organizace elektro oprav strojů ve výrobě včetně vedení následné dokumentace
  • zodpovědnost za efektivní a bezpečný provoz všech zařízení na linkách
  • zapojení nových zařízení na linkách
  • zajištění nákupu, evidence a skladování potřebných náhradních dílů
  • u složitějších oprav rozhoduje o využití interní či externí servisní službě
  • úzká spolupráce s elektro údržbáři na lince včetně zajištění pravidelných školení

Váš profil
  • elektro vzdělání, včetně platné zkoušky z NV 194/2022 Sb.§6
  • zkušenosti a znalosti týkající se programování PLC, automatizace apod.
  • schopnost a ochota řešit nečekané situace, chuť stále se učit a dále vzdělávat
  • znalost práce na PC v MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • schopnost základní komunikace v angličtině (zahraniční servisní technici)
  • ŘP B - aktivní řidič

Naše nabídka
  • možnost podílet se na rozjezdu nových, inovativních projektů výroby
  • individuální stanovení mzdy v závislosti na praxi a vzdělání (od 60 tis. Kč)
  • smlouva na dobu neurčitou
  • zajímavé roční bonusy
  • stravenky nebo využití závodní jídelny
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění (od 6000 Kč/ročně)
  • soustavné vzdělávání
  • příspěvek na volnočasové aktivity (masáže, kulturní či sportovní akce)
  • příspěvek na dojíždění (190 Kč/den)

Kontakt
Trenkwalder a.s.
Gabriela Fialová
Pražská 84/15 Plzeň 30100
Mobil: +420724902405
Email: g.fialova@trenkwalder.com

Zavolat