29 000 - 22 000 Kč

Operátor výroby - Náborový příspěvek 40 000,-

Ústí nad Labem
Plný úvazek
Neurčeno
Do zavedené výrobní firmy v Ústí nad Labem hledáme zkušené operátory výroby.

POPIS POZICE
- obsluha linky - tvářeci a svařovací, řezací, dokončovací
- lehké nastavování stroje
- čtení technické dokumentace
- spolupráce s kolegy
- kontrola vyrobených výrobků

PROFIL KANDIDÁTA
- vyučení v tehcnickém oboru velkou výhodou
- zkušenosti z výrobního prostředí
- spolehlivost a manuální zručnost
- ochotu pracovat na směny

NABÍZÍME
– základní mzdu 22 000,-
– bonus až 20%
– stravenky
– volnočesové poukázky
– věrnostní bonus
– vánoční bonus
– náborový příspěvek 40 000,-
– další benefity

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže a připojíte Váš strukturovaný životopis.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Michaela Pavlíčková
Zavolat