TZB specialista – skvělé benefity

Praha
Plný úvazek
Neurčeno
Do společnosti zabývající se komplexní realizací souborů technických zařízení budov hledáme TZB projektanty.
Lokalita: Čestlice (Říčany u Prahy)

POPIS POZICE
  • návrh systémů a tvorbu projektů TZB (vytápění, chlazení, ventilace, aj.)
  • projektování, komunikace a koordinace projektů v týmu
  • příprava technických podkladů pro obchodní poptávky, nabídky a cenové kalkulace
  • spolupráce s realizačním týmem v rámci výstavby projektu
  • návrhy technické a technologické optimalizace projekčních řešení

PROFIL KANDIDÁTA
  • min. SŠ vzdělání
  • min. 1 rok praxe v TZB
  • velmi dobrá znalost AutoCadu
  • zkušenosti s prací v MS Office
  • technické myšlení a kreativita
  • aktivní zapojení se do projektů a ochotu vzdělávat se, týmovost

NABÍZÍME
  • Práci v přátelském kolektivu kolegů a nadřízených
  • Bonusy/prémie (13. a 14. plat)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home-office (1x týdně)
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Jan Cizl
Zavolat