30 000 - 33 000 Kč

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Olomouc
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
14.3.2024 (volné od)
Firma s více jak 25 letou zkušeností v oblasti plánování, konstrukce a simulace automatizovaných svařovacích linek pro automobilový průmysl se sídlem v centru Olomouce hledá kolegu do oddělení konstrukce na pozici konstruktér - junior.

Náplň práce:
· Tvorba a úprava výkresové dokumentace
· Konstrukce a vývoj zařízení pro výrobu karoserií
· Práce v programu Catia V5

Požadavky:
· SŠ / VŠ – technické vzdělání strojního zaměření
· Praxe v konstrukci svařovacích linek v automobilovém průmyslu výhodou
· Znalost Catia V5 výhodou (možnost zaškolení ve firmě)
· Znalost Aj/Nj výhodou
· Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
· Vhodné i pro ženy

Nabízíme:
· zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání a osobního rozvoje v oblasti automobilového průmyslu
· práci v silné a stabilní společnosti využívající moderní technologie
· moderní pracovní prostředí
· účast na zahraničních projektech
· firemní akce
· až 27 dní dovolené
· vzdělávací kurzy a školení
· příspěvek na dopravu
· příspěvek na letní tábory pro děti
· příspěvek na penzijní připojištění
· HPP na dobu neurčitou

Kontaktní osoba

Pavel Pohanka