70 000 - 60 000 Kč

Projektový inženýr

Janovice nad Úhlavou
Plný úvazek
Neurčeno
Máte předchozí zkušenosti s organizací a vedením projektu od začátku až po spuštění nových produktů do výroby?
Připojte se k nám! Staňte se novým členem projektového týmu. Stačí nám zaslat Váš životopis.

POPIS POZICE
  • koordinace jednotlivých činnosti v rámci projektu
  • spolupráce s technickým oddělením
  • komunikace se zákazníky
  • podílení se na zlepšování výrobních procesů
  • příprava projektové dokumentace
  • řízení změn projektu - např. náklady, kvalita
  • práce v malém týmu

PROFIL KANDIDÁTA
  • předchozí zkušenost v projektovém řízení
  • předchozí zkušenost ideálně z výroby ( plasty, strojírenství, automotive)
  • angličtina pro běžnou komunikaci - B1/B2

NABÍZÍME
  • mzda 60 000 - 70 000 Kč
  • mimořádné odměny (mesíční/roční)
  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání
  • příspěvek na stravování
  • mobilní telefon, notebook
  • 25 dní dovolené
  • vzdělávací a jazykové kurzy v pracovní době
  • flexibilní pracovní doba
  • po zaučení dle domluvy občasný homeoffice

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Markéta Šlechtová
Zavolat