50 000 - 40 000 Kč

Quality Engineer | 50 tis. + bonusy

Olomouc
Plný úvazek
Neurčeno
Do našeho výrobního týmu hledáme posilu v podobně zkušeného inženýra kvality. Máte zkušenosti a domluvíte se mírně některým cizím jazykem? Máme pro vás dobře zaplacenou pozici ve stabilní firmě s řadou bonusů. Staňte se jedním z nás. Udělejte první krok a pošlete nám životopis.

POPIS POZICE
  • Řešení neshod se zákazníky v rámci reklamací
  • Spolupráce a komunikace s výrobní kvalitou
  • Analýza chybovosti, hledání řešení
  • Komunikace s dodavateli

PROFIL KANDIDÁTA
  • Praxe na podobné pozici
  • Znalost nástrojů kvality
  • Aj (nebo NJ) alespoň B2

NABÍZÍME
  • Mzda až 50 tisíc. (dle zkušeností)
  • 13. plat
  • Prémie navíc
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružný začátek a konec pracovní doby
  • Stravenky
  • Příspěveky na vzdělávání a kurzy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Žůrková
Zavolat